Pagina uit een wetenschappelijk of landbouwkundig rapport (pagina 22).
Origineel
Pagina uit een wetenschappelijk of landbouwkundig rapport (pagina 22). - 22 -
| Pluk-tijd | Datum van contrôle | Behandeling | Beh. aantal vruchten | Van de roode en gele ex. in % | Lenticelvlekken | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| gaaf | stek | rot | geh. rot | erns-tig+ matig | licht | Totaal | ||||
| Vroeg | 5/1/'42 | Geen behandeling | 25 | 100 | - | - | - | - | - | - |
| id | id | alcohol 1% | 24 | 91.7 | - | 8.3 | - | - | - | - |
| id | id | alcohol 0.2% | 127 | 92.9 | 3.2 | 2.4 | 1.6 | - | 0.8 | 0.8 |
| id | id | grst. 10 mgr/L | 125 | 90.5 | 5.6 | 2.4 | 1.6 | 1.6 | 1.6 | 3.2 |
| id | id | id 50 mgr/L | 125 | 96.0 | 1.6 | 1.6 | 0.8 | 1.6 | 0.8 | 2.4 |
| id | id | id 100 mgr/L | 26 | 92.4 | 3.8 | 3.8 | - | - | - | - |
| id | id | id 150 mgr/L | 26 | 96.2 | 3.8 | - | 3.8 | - | - | - |
| id | id | id 200 mgr/L | 24 | 91.6 | 4.7 | 4.7 | 4.7 | 4.7 | - | 4.7 |
| Laat | 5/1/'42 | Geen behandeling | 23 | 82.6 | - | 8.7 | - | - | 8.7 | 8.7 |
| Vroeg | 17/3/'42 | Geen behandeling | 25 | 96.0 | - | - | 4.0 | - | - | - |
| id | id | alcohol 1% | 22 | 72.7 | 9.1 | 9.1 | 9.1 | - | - | - |
| id | id | alcohol 0.2% | 82 | 80.4 | 12.2 | 10.9 | 1.2 | 3.7 | 1.2 | 4.9 |
| id | id | grst. 10 mgr/L | 107 | 78.5 | 2.8 | 4.7 | 2.8 | 4.7 | 3.7 | 8.4 |
| id | id | grst. 50 mgr/L | 114 | 77.0 | 3.5 | 9.6 | - | 5.3 | 4.4 | 9.7 |
| id | id | id 100 mgr/L | 22 | 81.5 | - | 9.0 | 4.5 | - | - | - |
| id | id | id 150 mgr/L | 21 | 71.4 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 9.5 | 4.8 | 14.3 |
| id | id | id 200 mgr/L | 22 | 77.4 | - | 13.6 | - | 4.5 | 4.5 | 9.0 |
| Laat | 17/3/42 | Geen behandeling | 19 | 89.5 | - | - | - | 5.7 | 5.7 | 11.4 |
In de partij van de laat geplukte vruchten kwamen slechts 23 vruchten voor, welke niet ver gekleurd waren, zoodat hierop géén behandelingen konden worden toegepast.
Wij kunnen dus slechts vroeg geplukte vruchten met elkaar vergelijken. In de betreffende kleur waren er zooveel, dat, naast de reeds eerder genoemde objecten (contrôle + 2 bespuitingen in verschillende concentraties) er nog konden worden toegevoegd met extreme hooge concentraties Naphtyl-azijnzuur, n.l. resp. 100-150 en 200 mgr/L.
Bij de contrôle op 5 Januari bleek, dat alle objecten een zoodanig percentage gave vruchten tezien gaven, dat geen betrouwbare ver- * Methodologie: Er wordt geëxperimenteerd met "grst." (waarschijnlijk groeistof) en alcohol om de houdbaarheid van fruit te testen. Specifiek wordt Naphtyl-azijnzuur (NAA) genoemd, een synthetisch plantenhormoon.
* Parameters: De vruchten worden beoordeeld op hun staat: "gaaf" (gezond), "stek" (fysiologische stip), "rot" (schimmelinfecties) en "lenticelvlekken" (vlekjes rond de ademhalingsopeningen van de schil).
* Observaties: De tekst merkt op dat laat geplukte vruchten al te ver doorgekleurd waren om zinvol te behandelen, waardoor de focus verschoof naar vroeg geplukte vruchten. Opvallend is het gebruik van zeer hoge concentraties NAA (tot 200 mg/L).
* Data-integriteit: De tabel toont aan dat bij de vroege pluk (januari) de vruchten over het algemeen zeer gaaf bleven (vaak boven de 90%), terwijl in maart het percentage rot en lenticelvlekken toenam, vooral bij de hogere concentraties groeistof. Dit document stamt uit de Tweede Wereldoorlog (1942). Ondanks de bezetting ging het landbouwkundig onderzoek in Nederland (mogelijk Wageningen of een regionaal proefstation) door. De focus lag in die tijd sterk op het verbeteren van de bewaring van voedselvoorraden. Naphtyl-azijnzuur (NAA) was destijds een relatief nieuw middel in de fruitteelt, voornamelijk gebruikt om voortijdige vruchtvat te voorkomen, maar hier wordt blijkbaar onderzocht wat de invloed is op bewaarziekten zoals rot en lenticel-afwijkingen. De gebruikte spelling wijst op een formele, wetenschappelijke rapportage uit die periode.